Julia Holter přiveze v rámci WOWs komorní pop do NoDu
Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

Kölsch

(DK) | All Night

CLIMAX

resident dj: Chris Sadler

ROXY Visuals vol. 12

Avenue 33

Hot Since 82

(UK)

Dj Hell

(DE)

ROXY ROOFTOP Vol. 3

Jacob Banks

(UK) - ZRUŠENO

Julia Holter

(USA) | at NoD

Rave Of Thrones

| Kristian Nairn aka Hodor (UK)

Lvcas Dope

(CZ)

Ministry

(USA) | SOLD OUT

Killbox

(UK)

Airbourne

(AU)

Blackbear

(USA)

Mike Roft

(CZ)

Yungblud

(UK)

Fink

(UK) | Special Guest: Sophie Hunger (CH)

Tycho

(US)

#roxyprague
en

Sebastian (CZ)

vstupenky: 299 czk

promotér: Redheadmusic.cz

Zpěvák Sebastian se vrací po půlroční pauze opět na pódia. Po úspěšné operaci hlasivek, kterou prodělal v listopadu, slibuje svým fanouškům energické show v Praze, Brně a Liberci. Před pár dny vydal nový singl Rub a líc o síle lidského pouta a o tom, že projevit lásku a respekt lze bez ohledu na věk nebo zdravotní handicap.

 

Konec minulého roku byl pro talentovaného hudebníka náročný. Po vydání písně Bestseller, která zněla snad ve všech českých rádiích, se musel odmlčet, a to doslova.

„Lékaři mi našli polyp na hlasivce. A jak už to tak bývá, v tu chvíli jsem si o to víc uvědomil, jak moc mám rád to, co dělám, a že o to nechci přijít. Jsem vděčný, že operace dopadla dobře, a nemůžu se dočkat koncertů,“ říká Sebastian.

Zpěvák je už v plné síle. Během března slibuje vydat ještě další singl s videoklipem a fanoušci se mohou brzy těšit i na milostný duet. Kromě tří koncertů se Sebastian připravuje na vydání své druhé desky a na festivaly, kde mimo jiné zazní i jeho nejnovější píseň Rub a líc.

„Rub a líc je mou osobní zpovědí, ve které popisuji svůj několikaletý vztah, který si prošel snad vším. A já přemýšlel nad tím, co by se stalo, kdybych se v určitých situacích zachoval, rozhodl, nebo udělal něco jinak. Často vnímáme naše problémy či důvody k hádkám jako závažné a plýtváme energií na jejich řešení. Někdo se hádá denně a prohádá celý život, ale když přijde na zdraví, všechny ty hádky se stanou maličkostí. V tu chvíli si teprve uvědomíme, že si máme vážit nejen ostatních, ale i sami sebe,“ říká Sebastian.  

Režie videoklipu se ujal Lipo, hlavní role ztvárnili amatérští herci Helena Šikýřová a Jiří Míček a svým upřímným projevem si získali srdce všech zpěvákových fanoušků.