Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

Maduk

(NL)

Emma Smetana & Jordan Haj

(CZ)

Rest & Matys, We Are Domi, The Silver Spoons

Monolink

(DE)

The Prototypes

(UK)

PSH LIVE BAND

Gorgon City

(UK)

Semestr Closing

Student Christmas Party

New Year's Eve 2022

(AVATAR)

Laurent Garnier

(FR)

Katatonia & Sólstafir

Twilight Burials - EU tour 2022

Karnivol

(AU)

Ice Nine Kills

(US)

The Black Angels

(US)

Andy C & Tonn Piper

(UK)

Son Lux

(US)

Giolì & Assia

(IT)

Mezerg

(FR)

Easy Life

(UK)

Lola Marsh

(IL)

Dax J

(UK)

Callum Scott

(UK)

Øtta (UK)

Karpe + Quickstyle

(NO)

ODLOŽENO

High Contrast

(UK)

ODLOŽENO

Monika Kruse

(Berlin)

#roxyprague
en

Andy C & Tonn Piper (UK)

Line-up: 23:00–00:00 Sofiqa, 00:00–01:00 Akira, 01:00–04:00 Andy C ft. Tonn Piper, 04:00–05:30 Schooler
Vstupenky (1. vlna): 390 czk + popl. GoOut, 400 NoD

➔ 3 HOUR SET

Své sety začíná soustředěně, se skloněnou hlavou a nízko posazenou kšiltovkou. Vzápětí se něco změní a náhle Andy C působí živě a stejně velkolepě jako jeho dvoumetrový MC Tonn Piper. Tento kontrast umocňuje pověstně pečlivé intro. Obvykle začíná nevydaným dubem a alespoň jednou klasikou definující #dnb scénu. Andy C vystupuje se třemi decky a sype za sebou double/triple dropy. Vůdčí postava labelu Ram Records přesvědčí Roxy, že drží jehlu na tepu doby, svým three hour setem v pátek 10/2.

Tak jej popisuje server Resident Advisor v článku nadepsaném „jak se stal drum’n’bassovou legendou“. Zatímco intenzita a smysl pro detail z jeho intra nikdy nepoleví, postupně stále častěji zvedá oči, aby si ověřil, že je publikum na jeho straně – ať už má před sebou sálající undergroundový klub anebo skandující statisícový festival. Roxy o své nakažlivé energii přesvědčil opakovaně, ať už celonoční anebo celovíkendovou party. Tentokrát se Andy C vrací s tříhodinovým setem.

„Musíte do toho jít tvrdě,” říká king of England. „Vždycky jsem byl proti krátkým setům,” dodává. Andy C je držitel všemožných cen, přesto má jasno v tom, co je důležité: Výzvy, které si kladu, nejsou o tom, abych něco vyhrál, ale o osobním naplnění. Stanovím si výzvu, je to nervy drásající, a když se to povede, je to fantastické. První double drop, první třídeckový set, první all night set. Je to velmi intenzivní, ale když se to povede, je to jako: „Jeeeez!”. A to mě pohání. Jsem si jistý, že to žene hodně lidí. Každý rád dělá nové věci, ne. Nemůžete dělat pořád to samé dokola.

andyc.cc
facebook.com/andyc
instagram.com/andyc_ramagram