Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

I Hate Models

(FR)

Son Lux

(US)

Samey

(SK)

Ki/Ki

(NL)

Flowidus

(NZ)

Vojtanoo, Teekei, M Paelo

Jude & Frank

(IT)

bbno$

(CA)

Vojtaano, Valkomm, Rokka

070 Shake

(US)

Skiy

(DE)

Warm Up Depeche Mode Party

Afterparty Depeche Mode

Danny Avila

(ES)

Korolova

(UA)

Cassie Raptor

(FR)

Daði Freyr

(IS)

Goodboys

(UK)

Alteza Night

Sara Landry

(US)

Bushwacka

(UK)

Thy Art Is Murder

(AU)

Highly Suspect

(US)

Infected Mushroom

(IL)

Postmodern Jukebox

(US)

A.M.C

(UK)

Yves Tumor

(US)

Kovacs

(NL)

Yaeji

(US)

Peter Hook & The Light

(UK)

Forced To Mode

(DE)

ODLOŽENO

T-FEST

(UA)

ODLOŽENO

Monika Kruse

(Berlin)

#roxyprague
en

VYPRODÁNO: Only The Poets (UK)

support Tom Millichamp, Isaac Anderson
Vstupenky: 650 czk GoOut
Pořádá Fource

#concert
Vyprodáno FB událost

Only the Poets jsou bezesporu jednou z nejdravějších a nejnadějnějších mladých kapel současnosti. Za krátkou dobu fungování si vybudovali pověst umělců, které prostě musíte zažít naživo. Na své turné si je i proto vybrali třeba Louis Tomlinson anebo aktuálně Lewis Capaldi, se kterým cestují po vyprodaných halách v celé Evropě. Dost možná poslední šanci vidět Only the Poets v klubovém prostředí dostane české publikum už v dubnu. V Roxy zahrají dva večery za sebou, 16. a 17. dubna 2023.

Skladby britské indie čtveřice mají na streamovacích sítích miliony přehrání, na jejich dlouhohrající debut se ale stále čeká. EP Our Time ale jasně naznačilo, na co se můžeme těšit. V Praze poprvé vystoupili spolu s někdejším členem One Direction Louisem Tomlinsonem ve vyprodaném Foru Karlín, v létě se pak vrátili do Žlutých lázní, kam si odskočili mezi velkými festivaly jako Mad Cool nebo Truck Festival.

Už během studií v Readingu začali koncertovat po Anglii. V roce 2018 si je na tour přizvali indie oblíbenci Coasts. V té době měli venku pouze několik singlů v čele se skladbou Ceasefire.

Jsou velkými fanoušky Arctic Monkeys i Blur a jejich láska k britské kytarové scéně se projevuje hlavně během živých vystoupení, kde se indie pop Only the Poets proměňuje v živelnou rockovou show. Jak říká sama kapela: „Není potřeba znát texty písní, aby si fanoušci užili naše koncerty. Naše shows jsou pro všechny, kdo se přijdou bavit a tancovat.“

Hostem Only the Poets bude písničkář Tom Millichamp. Společně si zahráli třeba v prestižní londýnské venue Shepherd's Bush Empire, teď se představí i v Praze.  Přímočaré písničky, kytara, dojetí – nestárnoucí model funguje a my se moc těšíme.