Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

I Hate Models

(FR)

Son Lux

(US)

Samey

(SK)

Ki/Ki

(NL)

Flowidus

(NZ)

Vojtanoo, Teekei, M Paelo

Jude & Frank

(IT)

bbno$

(CA)

Vojtaano, Valkomm, Rokka

070 Shake

(US)

Skiy

(DE)

Warm Up Depeche Mode Party

Afterparty Depeche Mode

Danny Avila

(ES)

Korolova

(UA)

Cassie Raptor

(FR)

Daði Freyr

(IS)

Goodboys

(UK)

Alteza Night

Sara Landry

(US)

Bushwacka

(UK)

Thy Art Is Murder

(AU)

Highly Suspect

(US)

Infected Mushroom

(IL)

Postmodern Jukebox

(US)

A.M.C

(UK)

Yves Tumor

(US)

Kovacs

(NL)

Yaeji

(US)

Peter Hook & The Light

(UK)

Forced To Mode

(DE)

ODLOŽENO

T-FEST

(UA)

ODLOŽENO

Monika Kruse

(Berlin)

#roxyprague
en

Daði Freyr (IS)

support TBA
Vstupenky: 590 czk GoOut
Pořádá Selection

Islandský hudebník, celým jménem Daði Freyr Pétursson, žije v Berlíně a jeho tvůrčí talent se promítá nejen do autorství písní, ale také do vizualizací a choreografií vystoupení. Hraje na klávesy, baskytaru i bicí a jeho tvorba je protknutá jedinečným a okouzlujícím smyslem pro humor. Nezapomenutelnou taneční party nabídne Daði Freyr se svou kapelou 13. září 2023 v pražském klubu Roxy.

Loni se o tom mohli přesvědčit spokojení návštěvníci ve vyprodané Roxy na jeho prvním vystoupení v České republice. Letos Daði vyrazí na turné s debutovým albem I Made An Album, které sám napsal, nahrál a produkoval. Album vyjde v létě a fanoušci z něj mohou už nyní ochutnávat prostřednictvím singlů I‘m Fine, Limit To Love, ShutUp a Thank You.

I Made An Album přichází dva roky poté, co si Daði Freyr získal srdce celého světa na Eurovizi 2021, kde se umístil na čtvrtém místě. Navazuje na více než 200 milionů streamů a poslední vyprodané turné, během nějž se prodalo 30 000 vstupenek za pouhých 7 dnů.
 
Daði Freyr je známý také tvorbou počítačových her a používáním pixelových symbolů. A umí netradičně pracovat se svými fanoušky, jak ukázal, když dal dohromady tisícihlasý sbor složený z fanoušků z celého světa, kteří měli možnost nazpívat a zaslat jeden ze sedmi partů písně 10 Years, a připojit se tak ke kapele Gagnamagnið složené z členů rodiny a Daðiho přátel.