Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

I Hate Models

(FR)

Son Lux

(US)

Samey

(SK)

Ki/Ki

(NL)

Flowidus

(NZ)

Vojtanoo, Teekei, M Paelo

Jude & Frank

(IT)

bbno$

(CA)

Vojtaano, Valkomm, Rokka

070 Shake

(US)

Skiy

(DE)

Warm Up Depeche Mode Party

Afterparty Depeche Mode

Danny Avila

(ES)

Korolova

(UA)

Cassie Raptor

(FR)

Daði Freyr

(IS)

Goodboys

(UK)

Alteza Night

Sara Landry

(US)

Bushwacka

(UK)

Thy Art Is Murder

(AU)

Highly Suspect

(US)

Infected Mushroom

(IL)

Postmodern Jukebox

(US)

A.M.C

(UK)

Yves Tumor

(US)

Kovacs

(NL)

Yaeji

(US)

Peter Hook & The Light

(UK)

Forced To Mode

(DE)

ODLOŽENO

T-FEST

(UA)

ODLOŽENO

Monika Kruse

(Berlin)

#roxyprague
en

Thy Art Is Murder (AU)

support Whitechapel, Fit For An Autopsy, Spite
Vstupenky: 790 czk Obscure
Pořádá Obscure

Čtyři jezdci deathcore apokalypsy se v říjnu přiřítí do Roxy. Thy Art Is Murder se po loňském zrušeném turné vrací dobýt další území, nebudou na to sami. Doprovodí je totiž to nejlepší, co deathcore scéna momentálně nabízí, a to Whitechapel, Fit For An Autopsy a Spite. V pátek 10/10 v Roxy.

Ambasadory zhouby z Austrálie Taim není třeba představovat. Svoje místo si již dávno urvali několika skvělými alby a drtícími koncerty. A že jsou stále ve formě, ukázali návštěvníkům na letošních Impericon Festivalech. A jelikož Thy Art Is Murder v září vyjde nová deska Godlike, kterou včera uvedli novým singlem Join Me in Armageddon, je jasný, že u toho prostě musíš bejt!

Navíc když s nimi přijede kapela pojmenovaná po čtvrti ve východním Londýně v Anglii, kde Jack Rozparovač páchal sérii vražd. Whitechapel! I těch se konečně dočkáme i v Praze.

Whitechapel v čele s Philem Bozemanem od r. 2006 vydali sedm studiovek, které se vyznačují vysokou úrovní technické zručnosti i zvukové produkce, což jim v obsazení se třemi kytarami umožňuje vytvářet jedinečné a působivé skladby. A jelikož stále aktuální deskou je Kin z r. 2021, dá se z jejich dílny očekávat i nějaká nová flákota.

Fit For An Autopsy, parta okolo kytaristy a producenta Willa Putneye, se s každým dalším hudebním počinem posouvají nad svou předešlou hranici a přerostli tak již stovky kapel ve svém žánru.

V roce 2021 vydali zatím poslední album Oh What the Future Holds, které je často považováno za to nejlepší, co dosud udělali. Jako by si většina z nás už tak nebyla vědoma, co všechno je v dnešním světě špatně, je tahle deska brutálním probuzením, které má inspirovat ke změně a popohnat k osobní zodpovědnosti.

Spite se proslavili svým temným, agresivním a destruktivním stylem hudby, který je charakterizován kombinací deathcoru, metalcoru a hardcore. Jejich texty se často zabývají tématy, jako jsou bolest, hněv, nenávist a zoufalství, což jejich hudbě dodává silně pohlcující odér.

Spite jsme tu viděli na podzim na putovním Never Say Die festivalu, kde zastínili i samotné headlinery.