Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

Andhim

(DE)

Ben Cristovao

(CZ)

Lenny, Annabelle, Dashi Stardust

PSH

(CZ)

Friction

(UK)

Eclipse

(SE)

Skyline

(CZ)

Adam Beyer

(SE)

Vanessa

(CZ)

PTK

(CZ)

New Year's Eve 2023

Earth

Klangkuenstler

(DE)

The Vaccines

(UK)

Moguai

(DE)

Adam Mišík

(CZ)

Farrago

(BE)

Sonny Fodera

(AU)

Holy Goof

(UK)

Peyton Parrish

(US)

Fatboy Slim

(UK)

Crystal Fighters

(UK)

Afterparty Depeche Mode

Lionheart

(US)

NGHTMRE

(US)

Tinlicker

(NL)

DJ Shadow

(US)

U.D.O.

(DE)

Dollar Prync

(CZ)

Giant Rooks

(DE)

Phoria

(UK)

Lord of The Lost

(DE)

Lordi

(FI)

Forced To Mode

(DE)

La Femme

(FR)

ODLOŽENO

Kavabanga Depo Kolibri

(UA)

ODLOŽENO

Oh My Monday

ODLOŽENO

Monika Kruse

(Berlin)

#roxyprague
en

PŘESUNUTO: Thy Art Is Murder (AU)

PŘESUNUTO DO VĚTŠÍHO PROSTORU
Vstupenky: 790 czk Obscure
Pořádá Obscure

Čtyři jezdci deathcore apokalypsy se v říjnu přiřítí do Roxy. Thy Art Is Murder se po loňském zrušeném turné vrací dobýt další území, nebudou na to sami. Doprovodí je totiž to nejlepší, co deathcore scéna momentálně nabízí, a to Whitechapel, Fit For An Autopsy a Spite. V pátek 10/10 v Roxy.

Ambasadory zhouby z Austrálie Taim není třeba představovat. Svoje místo si již dávno urvali několika skvělými alby a drtícími koncerty. A že jsou stále ve formě, ukázali návštěvníkům na letošních Impericon Festivalech. A jelikož Thy Art Is Murder v září vyjde nová deska Godlike, kterou včera uvedli novým singlem Join Me in Armageddon, je jasný, že u toho prostě musíš bejt!

Navíc když s nimi přijede kapela pojmenovaná po čtvrti ve východním Londýně v Anglii, kde Jack Rozparovač páchal sérii vražd. Whitechapel! I těch se konečně dočkáme i v Praze.

Whitechapel v čele s Philem Bozemanem od r. 2006 vydali sedm studiovek, které se vyznačují vysokou úrovní technické zručnosti i zvukové produkce, což jim v obsazení se třemi kytarami umožňuje vytvářet jedinečné a působivé skladby. A jelikož stále aktuální deskou je Kin z r. 2021, dá se z jejich dílny očekávat i nějaká nová flákota.

Fit For An Autopsy, parta okolo kytaristy a producenta Willa Putneye, se s každým dalším hudebním počinem posouvají nad svou předešlou hranici a přerostli tak již stovky kapel ve svém žánru.

V roce 2021 vydali zatím poslední album Oh What the Future Holds, které je často považováno za to nejlepší, co dosud udělali. Jako by si většina z nás už tak nebyla vědoma, co všechno je v dnešním světě špatně, je tahle deska brutálním probuzením, které má inspirovat ke změně a popohnat k osobní zodpovědnosti.

Spite se proslavili svým temným, agresivním a destruktivním stylem hudby, který je charakterizován kombinací deathcoru, metalcoru a hardcore. Jejich texty se často zabývají tématy, jako jsou bolest, hněv, nenávist a zoufalství, což jejich hudbě dodává silně pohlcující odér.

Spite jsme tu viděli na podzim na putovním Never Say Die festivalu, kde zastínili i samotné headlinery.