Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

CLAPTONE

(DE)

KANINE

(UK)

AVAION

(DE)

La Femme VYPRODÁNO

(FR)

La Femme VYPRODÁNO

(FR)

FRANKY WAH

(UK)

ØTTA

(PT)

††† (Crosses)

(US)

THE BLESSED MADONNA

(US)

TECHNO[RAVE] #2

TULUM VIBES

(CZ)

TY SEGALL

(US)

OLIVER KOLETZKI

(DE)

THE GASLIGHT ANTHEM

(US)

GOSSIP

(US)

ZAČÁTEK LÉTA 2024

RICH AMIRI

MR. BIG

(US)

MADUK & FRIENDS

(NL)

Avi Kaplan

(US)

ARTEMAS

(UK)

PAM RABBIT

(CZ)

BOOMBOX

(UA)

Trentemøller

(DK)

AZYR

(UK)

RÖYKSOPP DJ SET

(NO)

EMMA SMETANA

(CZ)

Jordan Haj Hossein

(CZ)

FRANK TURNER AND THE SLEEPING SOULS

(UK)

Smash Into Pieces

(SE)

ALCEST

(FR)

BUNT.

(DE)

L'Impératrice

(FR)

GREY256

(CZ)

LOREEN

(SWE)

#roxyprague
en

FRANK TURNER AND THE SLEEPING SOULS (UK)

EARLY SHOW
Vstupenky 590 Kč (v prodeji od 29. 3)

Doors: 17:45
Koncert: 18:20

Pořádá Fource

Stále neporažený Frank Turner se vrací do Prahy s novým albem i svými The Sleeping Souls

Hardcorem zocelené srdce Franka Turnera zůstává na správném místě a bije stále silně. Když vydal svou předchozí desku, tak s kapelou The Sleeping Souls během padesáti dnů objel všech padesát států USA, své dvaačtyřicáté narozeniny zase nedávno oslavil zábavně konfrontační skladbou No Thank You for the Music.

Mistr punkrockovkých hymen, který se nebojí ani zpěvnosti a okamžitě chytlavých melodií, se teď u příležitosti vydání nového alba vrátí do Prahy. Koncert proběhne v klubu Roxy 31. října 2024, vstupenky (590 korun) budou po registraci do Fource Friends k dispozici 28. března, do běžného prodeje půjdou o den později. Jak je u Franka zvykem, těšit se můžeme i na několik speciálních hostů, a proto koncert začne už po 18:00.

Mezi své vlivy řadí Elvise Costella, zpěváka a aktivistu Billyho Bragga anebo hudebníka a zakladatele labelu Dischord Iana MacKayeho – sám je unikátním tvůrcem, který se po začátcích v kapele Million Dead vyprofiloval jako jeden z nejvýraznějších hlasů vzešlých z hardcorové scény. V květnu teď pomyslně oslaví dvacet let sólové kariéry svou desátou deskou příznačně nazvanou Undefeated. Už první singly svědčí o tom, že se s typickou kombinací rockové vzletnosti a hardcorové zemitosti pouští do písní o věcech, na kterých mu opravdu záleží.

„Je to nahrávka o tom, jak se vzepřít, a jak přežít, celá je ale pojatá se smyslem pro humor a schopností shodit sám sebe,“ říká Turner. Nástupce globálně úspěšné desky FTHC slibuje čtrnáct intenzivních skladeb, které si Turner poprvé sám i produkoval a po letech strávených u velkých labelů i vydal. „Někteří lidi vás prostě budou nesnášet, až už děláte cokoliv. Takže se nesnažte změnit jejich názor, je to ztráta času. Prostě buďte nejlepší verzí sebe samých.“