Přeskočit intro
Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

Definition House

Dan Cooley, Tibiza

Electronic Warriors

Fatty M, Subgate

Refreshment

Michael C, Manio, 2K

Climax

Chris Sadler, Vilem, Pietros

Sundance

CJ Fox, Enriq

Summer Calling Monday

Selecto & Komandante

X Ambassadors

(US)

Nicolas Jaar

(US)

DJ TENNIS

(Life and Death/IT)

Nora En Pure

(CH)

DJ Shadow

(US)

Mark Knight

All Knight Long

R5

(US)

Aphrodite

(UK)

Andhim (DE)

BE25 Warm Up

Kataklysm + Graveworm

Fink

(UK)

BE25: James Zabiela (UK)

Opening Ceremony

BE25: DIRTYPHONICS

(FR)

BE25: Goldfrapp

(UK)

Mogwai

(UK)

Beatsteaks

Little Big

(RU)

Lenny

Gramatik

(SI)

Oh Wonder

support: Jaymes Young (US)

Climax 19th Anniversary

w/ Roger Sanchez (USA)

Royal Republic

(SE)

Tata / Bojs

Futuretro 2017

Skyline

#roxyprague
en

Electronic Warriors

djs: Fatty M, Bastien, Junior Jan
2nd stage: Bruno Curtis, Augustin Alvarez

until 24:00 free entry, from 24:00 for 150 czk

#dj #house #techno

Fatty M, Bastien, Junior Jan

Fatty M

Jeho kariéra začala okolo roku 2006 v Jihlavě. Stačil jeden rok cviku s vinyly a bylo hned zřejmě, že jeho výjimečný talent v Jihlavě nebude moci zůstat. Zpočátku zval známé osobnosti české klubové scény do jeho domovského klubu Jazzo Café. Asi i díky nim se rychle dostal do pražské klubové scény. Od té doby hraje unikátní elektronickou taneční hudbu – funky, progressive, electro, minimal, house, ale i breatbeat a rap. Jeho sety kombinují prvky ze všech zmíněných žánrů.

Junior Jan
"Na počátku kariéry byl ovlivňen styly jakými jsou new wave 80’s & 90‘s a hip hop, přes které se propracoval až po taneční hudbu. Jeho současná stylová definice zahrnuje house, tech-house a techno, které ve svých setech míchá s chirurgickou přesností. V roce 2005 se začal prosazovat svým spontánním vystupováním za gramofony a v poslední době také jako nadějný producent, který se svou poctivou prací ve studiu snaží o jedinou věc, pobavit lidi.
Jan si své jméno vydobil na taneční scéně také především díky jeho stabilní vysoké produkční úrovni. Přirozený talent s vášní pro hudbu je to, co Jana odlišuje od nováčka. Jeho produkce pokročila tak, že po debutovém EP v roce 2007 vydavá již pro labely ve Španělsku, Rakousku nebo US. Kromě pravidelného hostování na tanečním Dance rádiu za svou kariéru vystoupil po boku největších techno hvězd jakými jsou Carl Cox, Umek, Dave Clarke, Adam Beyer, Mark Knight, Nic Fanciulli, Marco V, Sébastien Léger ad."

Bastien
V Brně narozený a působící dj hrající techno a deephouse v jeho roztodivných variacích a melodiích a které jsou pro něj momentálně jeho největší láskou. Djing, kterému se věnuje v různých podobách a stylech už od roku 2002 mu je pouze koníčkem, a tak se nebojí experimentovat s novinkami nebo do svých setů zakomponovat věci mnohdy až zapomenuté. Preferuje melodie a temnější basové linky ale nebojí se i řádně přitvrdit pokud na to je prostor, chuť i nálada.

Aktuálně působí v brněnském klubu Exit ale má za sebou spousty větších nebo menších vysoupení nejen na Moravě ale i v Čechách a support už dělal takovým jménům jako je Worakls, Joachim Pastor, Hot X, KlangKarusell, Stefano Noferini, Ant Brooks, Karotte, Manuel de la Mare, Federico Scavo, Alex Kenji, Lissat & Voltaxx a mnoha dalším.