Pochodovou kapelu Meute doplní electro kbelíky Noisy Pots
Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

Sofi Tukker (US)

[loveit] sound

Sonata Arctica

(FIN)

Recondite Live

(Berlin)

CLIMAX

resident dj: Chris Sadler

Acid Arab live

(FR)

Paula Temple

(Berlin)

Meute

(GER)

Sebastian

(CZ)

London Elektricity

(UK)

Kid Ink

(US)

Passenger

(UK)

Poets of the Fall

(FIN)

HVOB

Kompakt Extra

Michael Mayer, Patrice Bäumel

Bars and Melody

(UK)

X Ambassadors

(US)

Ross From Friends (UK)

Motif

Kölsch

(DK) | All Night

Jacob Banks

(UK)

Julia Holter

(USA) | at NoD

Airbourne

(AU)

Yungblud

(UK)

#roxyprague
en

5 zásadních tracků Roniho Size

Roni Size je legenda, kterou není nutné příliš představovat. Jeho audiovizuální live show bude jistě ohromující. Ani tak se ale neobejde bez supportu, který obstarají muži na svém místě: Akira, Suki a Tom Small. Ke svému vztahu k Roniho tvorbě nám řekli více. Můžete si být jisti, že některé z následujících skladeb zazní i BĚHEM RONIHO LIVE SHOW! Pokud ještě nemáte lístky, raději neváhejte.

Jak Akira, tak Suki se shodnou, že Brown Paper Bag je pilířem jejich vztahu k interpretovi. „Brown Paper Bag s Dynamitem vlítl na MTV a já mám už přes dvacet let jasno, jaká hudba je mýmu srdci vždycky o kousek bližší než ostatní,“ shrnuje Akira.

 

I když Toma Smalla a Akiru dělí v začátcích djingu více než dekáda, oba zmiňují skladbu Heroes pocházející též z alba New Forms. Jsou to ty charakteristické melodie a příjemný vokál, který dělají skladbu nadčasovou.

 

Dalším zásadním trackem je dle Sukiho Snapshot. Zároveň dodává: „Roni je jeden z lidí, kteří stáli u zrodu Drum and Bassu. Na konci minulého tisíciletí udával směr a zvuk vývoje téhle scény.“

 

Tom ještě zmiňuje ikonickou a několikrát remixovanou skladbu It’s a Jazz Thing. „Až poslední dobou si uvědomuji, jak nezbyklé a revoluční to na tehdejší dobu bylo. A je vlastně i dnes.“

 

My klukům dáváme za pravdu a za osazenstvo ROXY připojujeme ještě Dirty Beats, protože bez té se to prostě neobejde. Těšíme se na vás pátek 9/3!