Program
Menu
#concert #dj #drum&bass #electro #free mondays #grime #hip-hop #house #indie #live #rock #techno

Colyn

(NL)

Traffic Light Party

Jack Savoretti

(UK)

Anfisa Letyago

(IT)

Dean Lewis

(AU)

Fast Food Orchestra

(CZ)

DeeThane

(CZ)

Klangkarussell

(AU)

Night Lovell

(CA)

Sofian Medjmedj

(CZ)

Xavier Rudd

(AU)

Skepsis

Carpenter Brut

Poetika

Lordi

(FI)

Mefjus

(AT)

Selah Sue

(BE)

999999999

(IT)

Anjunadeep

Lucky Chops

(US)

Monika Kruse

(Berlin)

Ezra Furman

(US)

Lake Malawi

(CZ)

Laura Mvula

(UK)

PAN-POT

(Berlin)

Monolink

(DE)

EARTHGANG

Katatonia & Sólstafir

Twilight Burials - EU tour 2022

Ice Nine Kills

(US)

Fever 333

(US)

The Black Angels

(US)

Son Lux

(US)

Easy Life

(UK)

Callum Scott

(UK)

ODLOŽENO

High Contrast

(UK)

ODLOŽENO

Little Dragon

(SE)

ODLOŽENO

Trentemøller

Memoria album tour

#roxyprague
en

Summer Calling: V létě máme otevřeno denně a do půlnoci servírujeme welcome drink zdarma

Jak zní léto v Roxy? Vždy pozitivně.

Po celé léto vás do půlnoci zveme na welcome drink zdarma. Hrajeme v rytmu fresh house music. V pátek a sobotu jsme léto ještě vylepšili o 2nd drum'n'bass stage.

V Roxy Prague vám během léta 2022 dodáme energii každý večer. Každý večer se u nás představí jiní DJs a každý večer podáváme jiný welcome drink zdarma. Jsme otevřeni všem šťastným raverům.

K osvěžení letních nocí jsme pozvali ty nejlepší české DJs.

Tohle jsou někteří z nich:

Chris Sadler ▷ soundcloud.com/chris-sadler
Jean Luc ▷ soundcloud.com/jeanlucofficial
Jonathan Fitz ▷ soundcloud.com/djfitz
Melvin Coxx ▷ soundcloud.com/melvin-coxx
Michael C ▷ soundcloud.com/michaelcofficial
Subgate ▷ soundcloud.com/subgate
Wotty ▷ soundcloud.com/wottymusic
SNBM ▷ soundcloud.com/snbmcz

ProggyBoy ▷ soundcloud.com/proggyboy
Tibiza ▷ soundcloud.com/tibiza
Roberto Chochola ▷ soundcloud.com/roberto-chochola-prague
Sylon ▷ soundcloud.com/dj-sylon
Ripple ▷ soundcloud.com/ripplednb
Drawn Moon ▷ soundcloud.com/drawnmoon
DJ BARBER ▷ soundcloud.com/patrik-bily-343435887
Andy Road ▷ soundcloud.com/andy-road
Yannick ▷ soundcloud.com/ynckdj
Bad Rabbit ▷ mixcloud.com/BadRabbit
Volume Plus ▷ soundcloud.com/volume-plus
Filta ▷ soundcloud.com/filta
Lee Meow ▷ soundcloud.com/lee-su-ilberg
Jose Madeira ▷ soundcloud.com/josemadeira-1
Criminal Noise ▷ soundcloud.com/criminalnoise
Mazer ▷ soundcloud.com/djmazer
Mig ▷ mixcloud.com/michal-mig-plsek

Označte @ROXYprague, používejte #ROXYprague na sociálních sítích a vyhrajte vstupenky na podzimní akce, drinks, merch a další.